شنبه, 5 اسفند 1396
عنوان : تجلیل از آزاده سرافراز سازمان نقشه برداری كشور
کد خبر : ۱۵۸۶  :  :  تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ 

مقارن با سالروز ورود آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی به میهن اسلامی، در نشستی با حضور دکتر آزموده اردلان رئیس سازمان نقشه برداری کشور، معاونین ایشان، فرمانده پایگاه بسیج سازمان، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل و مشاور رئیس سازمان در امور ایثارگران از آقای " جهانبخش سلطانعلی " آزاده سرافراز سازمان تجلیل شد.

دکتر اردلان ضمن گرامی داشت این روز، دوران دفاع مقدس را دورانی فراموش ناشدنی خواند و اظهار داشت: امنیت امروز کشور به برکت ایثارگری های شهدا، جانبازان و آزادگانی است که با جانفشانی و ایثارگری های خود، از این مرز و بوم دفاع کرده اند.

مسئولین سازمان نیز مقاومت چند ساله آزادگان را در جهت حفظ ارزش های نظام و انقلاب در طول اسارت و نیز حفظ روحیه و منش ایثار در طول خدمت تحسین کردند.

آقای سلطانعلی نیز ضمن بیان خاطرات دوران اسارت خود، از مسئولین سازمان نقشه برداری کشور برای برگزاری این نشست تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است آقای سلطانعلی از پرسنل سازمان نقشه برداری کشور بود که در ابتدای دوران جنگ به مدت ده سال در اسارت نیروهای بعثی عراق بود. در پایان با اهدای لوح سپاس از رشادت های این آزاده سرافراز تقدیر شد. بازگشت           چاپ چاپ         
 
استفاده از مطالب این سایت صرفا با ذکر منبع مجاز است و هرگونه تحریف در مطالب قابل پیگیری خواهد بود.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8