دوشنبه, 29 بهمن 1397
  • EN
عنوان : دو انتصاب در سازمان نقشه برداری كشور؛ رحمانی معاون فناوری توسعه شد و پسندیده معاون اداری و مالی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ 

امتیاز :  ۳.۸۳ |  مجموع :  ۶

طی احکام جداگانه‌ای از سوی رئیس سازمان نقشه برداری کشور، آقای "حبیب‌الله رحمانی" به سمت معاون فناوری توسعه، برنامه‌ریزی و هماهنگی امور دستگاه‌ها و خانم "نوشین پسندیده فلاحدانا" به سمت معاون اداری، مالی و پشتیبانی این سازمان منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور، مهندس مسعود شفیعی، در بخشی از حکم انتصاب آقای رحمانی که تا امروز سرپرستی معاونت اداری، مالی و پشتیبانی سازمان نقشه برداری کشور را برعهده داشت؛ اظهار امیدواری کرد که او از این پس در تدوین سیاستهای معاونت فناوری توسعه، برنامه‌ریزی و هماهنگی امور دستگاه‌ها، برنامههای کلان، ضوابط، دستورالعملها نظارتی و اجرای تکالیف ملی در حوزه دولت الکترونیک، موفق باشد و ضمن پیگیری جدی افزایش اعتبارات سازمان در لوایح بودجه سالانه کشور، اقدامات لازم جهت تنوع بخشی به منابع بودجهای سازمان با استفاده از تمامی ظرفیتها را به انجام رساند.

گفتنی است رحمانی در سال‌های پیش از این مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی بوده و همچنین ریاست اداره تدارکات و سفارشات خارجی سازمان نقشهبرداری کشور را نیز بر عهده داشته است.

رییس سازمان نقشه برداری کشور همچنین در قسمتی از حکم انتصاب خانم پسندیده معاون جدید مالی، اداری و پشتیبانی این سازمان، «افزایش دقت، سرعت، کیفیت، ایجاد انظباط، شفافیت بیشتر و تکریم سرمایههای انسانی» را از ماموریتهای مهم این معاونت دانست.

شایان ذکر است پسندیده که فوق لیسانس مدیریت دارد، پیش از این معاون ذیحساب وزارتخانههای فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهداشت و درمان بوده و همچنین همین معاونت را در سازمان برنامه و بودجه بر عهده داشته است.

رئیس سازمان نقشه برداری اظهار امیدواری کرد که آقای رحمانی و خانم پسندیده در سمتهای جدید با استعانت از پروردگار متعال و با رعایت اصول قانونمداری و اعتدالگرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشند.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0