پنج‌شنبه, 28 تير 1397
عنوان : بازدید شهردار "كتالم و سادات شهر" از سازمان نقشه برداری كشور
کد خبر : ۱۷۶۲  :  :  تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ 

آقای مهندس رضوانی، شهردار شهرکتالم وسادات شهر، آقای میرابوطالبی رئیس شورای اسلامی شهر و آقای مهندس شریف دینی ، مسئول سرمایه گذاری وپیگیری امور"GIS " شهرداری، روز یکشنبه 17 تیرماه سال جاری با حضور در سازمان نقشه برداری کشور پس از بازدید بخش های فنی سازمان، با معاون فنی و چند تن از مسئولین سازمان  نقشه برداری کشور دیدار و گفتگو کردند.

شهردار کتالم وسادات شهر، هدف از این بازدید را آشنایی با آخرین فعالیت ها و محصولات سازمان نقشه برداری کشور وتأمین اطلاعات مکانی موردنیازشهرداری عنوان کرد .

 به گفته مهندس رضوانی،با توجه به تحولات اخیر و نیز رشد و توسعه در این منطقه، وجود نقشه ها و اطلاعات مکانی بروز شهر کتالم وسادات شهر از مهمترین نیازهای این منطقه می باشد.

بنا به گفته شهردار کتالم، "هم اکنون مراحل نهایی طرح  ممیزی این شهر در حال انجام است که به دلیل عدم وجود اطلاعات مکانی بروز، این طرح با چالش های متعددی مواجه شده است".

در همین راستا مهندس رضوانی، از سازمان نقشه برداری کشور درخواست کرد تا در امر تهیه نقشه های بروز این منطقه، شهرداری کتالم وسادات شهر را در رفع مشکلات  و همچنین دربرنامه ریزی ها و تصمیم گیری های آتی، یاری کند.

 

در پایان این نشست ،دکتر جمور معاون فنی و دکتر جاویدانه مدیر خدمات فنی سازمان، وضعیت نقشه ها و عکسهای هوایی موجود در سازمان ، مربوط به منطقه کتالم وسادات شهر را به اطلاع شهردار و همراهان وی رساندند و آمادگی سازمان رابرای تأمین هرگونه نیازهای اطلاعات مکانی شهرداری کتالم اعلام کردند .بازگشت           چاپ چاپ         
 
استفاده از مطالب این سایت صرفا با ذکر منبع مجاز است و هرگونه تحریف در مطالب قابل پیگیری خواهد بود.

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8