plus
reset
minus
plus
minus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹
کد مطلب : ۷۰۹

فراخوان استخدام 41 پست کارشناسی و مدیریتی در سازمان نقشه برداری کشور/تنها کسانی که رابطه استخدامی با دولت دارند؛ می‌توانند شرکت کنند

"سومین فراخوان عمومی انتخاب برخی مدیران پایه، میانی، ارشد و کارشناس در سازمان نقشه‌برداری كشور و گروه نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران"
فراخوان استخدام 41 پست کارشناسی و مدیریتی در سازمان نقشه برداری کشور/تنها کسانی که رابطه استخدامی با دولت دارند؛ می‌توانند شرکت کنند
plusresetminus
۵

سازمان نقشه‌برداری کشور در نظر دارد در اجرای سیاستهای خود مبنی بر ایجاد شفافیت در انتصابات، خارج شدن از دایره بسته مدیریتی، ایجاد فرصت برای زنان و جوانان توانمند و همچنین بهره‌گیری از توانمندی‌های افراد متخصص، باتجربه و مستعد دیگر دستگاه­های اجرایی کشور، به منظور انتخاب شایسته‌ترین نیروها برای پست­­های مدیریتی و کارشناسی، در سومین اقدام خود،"برای تصدی تعدادی از پُست‌ها"، از کلیه داوطلبان واجد شرایط برای قبول مسؤولیت در پست‌های مندرج در جدول پیوست دعوت به همکاری ‌نماید.
 
توضیحات لازم و راهنمای اقدام :
1-کلیه کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی(کار معین) سازمان نقشه‌برداری کشور و همچنین کارکنان رسمی قطعی، پیمانی و قراردادی کارمعین(صرفاً در چارچوب بخشنامه 533555 مورخ 1397/10/02 سازمان اداری و استخدامی کشور) سایر دستگاههای  اجرایی موضوع ماده 5  قانون مدیریت خدمات کشوری مجاز به شرکت در فراخوان می‌باشند.
2-در شرایط برابر کسب شایستگی‌های عمومی، اولویت انتخاب با نیروهای درون سازمانی، زنان و جوانان خواهد بود.
3-در صورت پذیرش در مصاحبه رفع هرگونه تعهد به سازمان مبدا و تطبیق مقررات مربوط به نقل و انتقال و ماموریت بر عهده شخص درخواست‌کننده پست می‌باشد (برای کارکنان سایر دستگاههای اجرایی).
4-در خصوص پذیرش مدارک تحصیلی، عنوان دقیق مدارک تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل در طرح طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل دستگاههای اجرایی ملاک عمل خواهد بود.
5-برای تصدی پستهای مدیریتی، افراد پذیرفته شده ملزم به ارائه گواهینامه شایستگی عمومی مدیران حرفه‌ای می‌باشند.(موضوع تصویب‌نامه شماره 579095 مورخ 1395/4/01 شورای‌عالی اداری و بخشنامه 1657363 مورخ 1396/11/04 سازمان اداری و استخدامی کشور)
6-در خصوص پست‌های مدیریتی شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران  ملاک عمل خواهد بود.
7-برای پست‌های مدیریتی میانی و ارشد، ضروری است داوطلبان  مورد ارائه برنامه پیشنهادی را در فرم مشخصات (بند شماره 12)تکمیل نمایند.
8-ارائه درخواست و دعوت به مصاحبه، هیچ‌گونه تعهدی را برای سازمان نقشه‌برداری کشور ایجاد نمی نماید.
9-امتیازدهی به درخواست‌های متقاضیان و همچنین نمرات ارزیابی و مصاحبه بر اساس فرم‌ها و فرآیندهای تعریف شده از سوی سازمان نقشه‌برداری کشور انجام می‌گیرد.
10-داوطلبان می‌توانند برای آگاهی از شرح وظایف پست ها، محل استقرار، شرایط عمومی و اختصاصی، از لینکهای مربوط به هر پست استفاده نمایند.
11-کلیه افراد علاقمند به همکاری که شرایط مورد نظر برای تصدی پست های اعلام شده را دارا می‌باشند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ  1398/4/25، با ارسال خلاصه سوابق و مشخصات خود در قالب فرم شماره 1(پیوست) به نشانی پست الکترونیک INFO@NCC.IR  اقدام نمایند. مهلت مذکور تمدید نمی‌‍شود.
12-صرفاً اطلاعات ارائه شده در قالب فرم شماره 1(پیوست) ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و به اطلاعات و  سوابق ارائه شده در دیگر قالب‌ها و همچنین درخواست‌هایی که پس از تاریخ مذکور ارسال گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
13-هرگونه سفارش، توصیه و پیگیری از ناحیه سایر افراد برای هریک از داوطلبان، منجر به حذف شرکت‌کننده مورد نظر از فرایند بررسی خواهد شد.
 
 
   پست های مدیریت حرفه ای در سطح پایه، میانی و ارشد
                                        
1-معاون فناوری توسعه، برنامه‌ریزی و هماهنگی امور دستگاه‌ها -  پست شماره 404 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات -  پست شماره 440 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-مدیر کل نظارت و کنترل فنی -  پست شماره 460 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-مدیر برنامه‌ریزی، بودجه، پژوهش و استانداردها- پست شماره  409 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5-معاون دفتر فناوری اطلاعات (دفتر فناوری اطلاعات)-  پست شماره 441 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
6-معاون اداره کل نظارت و کنترل فنی (اداره کل نظارت و کنترل فنی) -  پست شماره 461 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
7-معاون مدیر امورمالی و ذیحسابی  - پست شماره 576 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
8-رئیس گروه برنامه ریزی و هماهنگی امور دستگاهها  (مدیریت برنامه ریزی و بودجه، پژوهش و استانداردها) - پست شماره 413 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
9-رئیس اداره تدارکات و سفارشات خارجی (اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی) - پست شماره 563 (برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
10-رئیس اداره رفاه (اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی) - پست شماره 553/1 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
11-رئیس اداره اطلاعات توصیفی (اداره کل ژئودزی و نقشه برداری زمینی) - پست شماره 166( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
12-رئیس اداره عکاسی و رقومی سازی تصاویر (مدیریت خدمات فنی) - پست شماره 221( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پستهای کارشناسی - دفتر فناوی اطلاعات
1-کارشناس توسعه و پشتیبانی(اداره توسعه و پشتیبانی) - پست شماره 445 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 2-کارشناس راهبری شبکه (گروه راهبری و امنیت اطلاعات) - پست شماره 456 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس امنیت اطلاعات (گروه راهبری و امنیت اطلاعات) - پست شماره 459( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پست های کارشناسی - مدیریت امور مالی و ذیحسابی
 
1-کارشناس مالی (اداره درآمد و اعتبارات ) - پست شماره 582 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس مالی (اداره دفترداری) - پست  شماره 593 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس مالی (اداره رسیدگی ) - پست  شماره 599 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست های کارشناسی - دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل
 
1-کارشناس هماهنگی و برنامه­ریزی(دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل) - پست شماره 15 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس ارتباطات و رسانه‏های جمعی(اداره روابط عمومی و نظارت بر انتشارات) - پست شماره 25/2 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس امور دبیرخانه(اداره دبیرخانه) - پست شماره 34 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-مسئول دفتر (دفتر ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین الملل) - پست شماره 14( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست کارشناسی - معاونت اداری، مالی و پشتیبانی
 
1-کارشناس حوزه معاونت (معاونت اداری، مالی و پشتیبانی) -پست شماره 520 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-عامل ذیحساب - پست شماره 523 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پست های کارشناسی - اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی
 
1-کارشناس امور بازنشستگان(اداره کارگزینی) - پست شماره 551 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس احکام ( اداره کارگزینی) - پست شماره 552 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس امور اداری ( اداره کارگزینی) - پست شماره 549 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-کارشناس برنامه ریزی آموزشی (گروه امور توسعه سرمایه انسانی ) - پست شماره 541 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5-کارشناس طبقه بندی مشاغل (گروه امور توسعه سرمایه انسانی) با پست شماره 543 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
6-کارشناس توسعه سرمایه انسانی (گروه امور توسعه سرمایه انسانی) - پست شماره 537   ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
7-مسئول دفتر – پست شماره 534( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
پست های کارشناسی -   اداره کل نظارت و کنترل فنی
 
1-مسئول دفتر( اداره کل نظارت و کنترل فنی ) - پست شماره 463 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس ناظر ژئوگراف صحرایی (اداره نظارت و کنترل نقشه برداری زمینی) - پست شماره 470  ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس ناظر نقشه برداری زمینی (اداره نظارت و کنترل نقشه برداری زمینی)  - پست شماره 482/1 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
4-کارشناس ناظر فتوگرامتری  (اداره نظارت و کنترل نقشه برداری هوایی) - پستهای شماره 494-495-499  ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
5-کارشناس ناظرکارتوگرافی (اداره نظارت و کنترل عملیات کارتوگرافی) - پستهای شماره 506- 507 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست های کارشناسی -   اداره کل ژئودزی و نقشه برداری زمینی
1-کارشناس محاسبات و تهیه گزارش ( اداره ژئودزی و ژئودینامیک) - پست شماره 87 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
2-کارشناس محاسبات و تهیه گزارش (اداره ترازیابی) - پستهای شماره 109- 111 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
3-کارشناس محاسبات و تهیه گزارش (اداره فیزیکال ژئودزی) - پست شماره 133 ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 

پست های کار شناسی- سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران
 
-کارشناس نقشه برداری- گروه نقشه و اطلاعات مکانی( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
-کارشناس GIS- گروه نقشه و اطلاعات مکانی ( برای مشاهده شرح وظایف و شرایط احراز این پست، این فایل PDF را ببینید).
 
 
 
پیوست:
       فرم شماره 1 ( فرم ارسال مشخصات ) در قالب Word  و  PDF
 
 
 
تنظیم کننده : مریم صادقی
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما