تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۵
کد مطلب : ۶۹۳

دستورالعمل بروزرسانی پورتال سازمان نقشه برداری کشور

plusresetminus
۳
۱

پرتال سازمان عبارت از درگاهی است برای دسترسی آسان و سریع به منابع اطلاعاتی سازمان بصورت دسته بندی شده و قابل استفاده برای کاربران داخل و خارج از سازمان. به همین جهت باید محتوای آن کاملا منطبق بر ضوابط و قوانین جاری سازمان  بوده و از اعمال سلیقه شخصی در بازگوئی و ارائه مطالب خودداری گردد.  به عبارتی کلیه موارد مطرح شده در پرتال سندیت داشته و می توان به آن استناد نمود. 
طی سالهای اخیر اقدامات ارزنده ای در سازمان نقشه برداری کشور در خصوص ایجاد و توسعه پورتال سازمانی انجام گردید. بدیهی است که این اقدام گسترده جهت ارتقاء سطح فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان  به منظور بهبود کیفیت خدمات به مردم و کاهش مراجعه حضوری به امور مشتریان برای دریافت خدمت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و انجام این کار علاوه بر اینکه امکان ارائه اطلاعات و خدمات به حداکثر جامعه و افزایش دسترس پذیری را فراهم می سازد بلکه باعث افزایش رضایت شهروندان و جلب اعتماد آنها نیز خواهد شد. 
دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (اداره نرم افزار) مسئولیت نگه داری و چیدمان پورتال، آموزش به مسئول پورتال هر مدیریت ایجاد بروزرسانی فرم‌های پورتال، ایجاد ساب پورتال جدید و اعمال دسترسی به مدیریت های داخل سازمان جهت گذاشتن محتوای پورتال و یا ویرایش آن را برعهده دارد.
کلیه مدیریتهای سازمان وظیفه ورود و بروزرسانی اطلاعات صفحات و سایت اینترنتی خود را بر عهده دارند و در اخر مسئولیت نهائی محتویات سایت بر عهده مدیریت کل روابط عمومی و حوزه ریاست می باشد.

دستورالعمل بروز رسانی پورتال.pdf
نام شما
آدرس ايميل شما

محمد ابراهیم وضیع
feedback
Iran, Islamic Republic of
سلام و عرض ادب
قسمت محصولات - پایگاه ملی نام های جغرافیایی باز نمیشه
دنبال ارتفاع چند قله از شهرستان هستم
خراسان جنوبی
قائنات
با تشکر
محمد شمسی
feedback
Iran, Islamic Republic of
هنوز استفاده نکردم ولی من ۱۸ ساله دارم کار میکنم ولی هنوز متآسفانه ما در گاه یا نقشه ی جامع یا منبع پر اطلاعاتی از نقشه های کشور در اختیار نداریم و هر چه هست خطا دارد و بایستی به سختی به آنها رسید .
به امید روزیکه دانشگاههای ما نقشه بردار تولید کنند نه اپراتور و نه کسیکه از نقشه برداری فقط اسمشو بلدند مرسی سازمان
عباس
feedback
Iran, Islamic Republic of
عکسهای هوای سال ۱۳۶۰ ۱۳۷۰ ۱۳۸۰ سنگ ۳۵ فرعی ۶۴۷